• 4
 • 2
 • 5
 • x

Mirë se vini në Sunhealth Mjekësore

Qingdao Sunhealth Medical Instrument Co., Ltd / Bohsense International Trading Limited është një ndërmarrje në rritje përkushtuar për instrumentet mjekësore dhe shëndetësore mjekësore. Kjo është një nga furnizuesit kryesorë të produkteve medicinale dhe eksportuesit e instrumenteve mjekësore në Kinë. Me produkte të bollshme, teknologji profesionale dhe të përsosur pas shitjes shërbimi, ne të sigurojë ilaçe të përsosur dhe instrumentet mjekësore zgjidhje për spitalet e mëdha, klinikat ambulatore dhe institucione të tjera shëndetësore.

Shiko më shumë

Hot Shitje Products

Pse të zgjidhni Sunhealth Mjekësi

 • Ekipi profesional

  Ekipi profesional

  Të trajnuar mirë dhe me përvojë shtabet për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja në një anglishte të rrjedhshme.
 • Shërbimi Perfect

  Shërbimi Perfect

  Ofrojnë një shërbim me një ndalesë dhe të besueshme pas shitjes shërbimi
 • Sigurimin e Cilësisë

  Sigurimin e Cilësisë

  Ne i kushtojmë vëmendje të madhe në kontrollin e cilësisë nga fillimi deri në fund. Mbajtja e mallrave për të përmbushur standardet e CE dhe ISO13485.
 • Feedback Rapid

  Feedback Rapid

  7day * 24hours Hot-line & Email Shërbimi.