• 4
 • 2
 • 5
 • x

Добредојдовте на Sunhealth Медицински

Кингдао Sunhealth Медицински Инструментот копродукции, ООД / Bohsense Меѓународниот тргување Ограничена е растечки претпријатие посветен на медицински инструменти и здравјето на луѓето. Таа е една од водечките добавувачи на медицински производи и извозници на медицински инструменти во Кина. Со изобилство на производи, професионални технологија и совршена по продажбата на услуги, ние нудиме совршен лекови и медицински инструменти решенија за големи болници, амбуланти и други медицински институции.

Гледај Повеќе

Топла Продажба на производи

Зошто да изберете Sunhealth Медицински

 • професионален тим

  професионален тим

  Добро обучени и искусни службеници да одговориме на сите ваши прашања во течно англиски јазик.
 • совршен служба

  совршен служба

  Нудат еден-стоп услуга и сигурна услуга по продажбата
 • Обезбедување на квалитет

  Обезбедување на квалитет

  Ние посветуваат големо внимание на контрола на квалитетот, од почетокот до крајот. Чување на стоки за да се исполнат стандардот на CE и ISO13485.
 • брза повратна информација

  брза повратна информација

  7day * 24hours Жешка линија и сервис за електронска пошта.